גלגלון כיבוי אש

 
 

גלגלון כיבוי אש - אמצעי כיבוי מציל חיים!

 
חשוב לכם להגן על הבית ועל המשרד שלכם ולדאוג לאמצעי כיבוי אש זמין ונוח להפעלה?
חברת א. דנן ממהחברות המובילות בארץ בתחום מערכות כיבוי האש ומאושרת כספק של משרד הביטחון.
בין לקוחות החברה נמנים: אלביט מערכות, כנסת ישראל, משרד ראש הממשלה, בנק הפועלים, סלקום, אוניברסיטת תל אביב ועוד..
 
 

מה היתרונות של גלגלון כיבוי אש?

 
 
 
 
✔️ זמין וקל לשימוש – גלגלון כיבוי אש יש להציב בכל קומה בכל סוגי המבנים, כך שהוא מחובר למאגר מים, ונגיש לשימוש בטווח הזמן המיידי, (אורך תקני של גלגלון הינו 30 מטר בניגוד לגלגלונים שהותקנו עד לפני שנתיים שהיו 25 מ"א)

✔️ מים הם אמצעי כיבוי אש מוכח – מים הם ללא ספק אמצעי הכיבוי המוכר והיעיל ביותר שיש. גלגלון כיבוי מאפשר הזרמה של מים בכמות גדולה ובצורה מיידית.

✔️ צינור ארוך המאפשר כיבוי של מוקד אש מרוחק

✔️כיבוי השריפה בעודה בהתהוות – אמצעי כיבוי זה מאפשר לפתור את הבעיה בעודה קטנה, מבלי לאפשר לה להתפשט ולגרום לנזקים בגוף וברכוש.
 
 
 
 
גלגלון כיבוי אש
 

היכן כדאי להציב את הגלגלון?

 
חשוב להציב גלגלון כיבוי אש בכל מבנה ציבורי או פרטי, שבו יש הרבה אנשים. בכל קומה בבניין משרדים ובבניין מגורים צריך להיות ארון כיבוי אש, ובו גלגלון לכיבוי אש. הגלגלון צריך להיות מחובר למאגר מים, וזמין לשימוש מיידי. חשוב לבדוק את תקינותו של הגלגלון, כמו את שאר ציוד הכיבוי, על מנת לוודא שהוא זמין ותקין.
 

מדוע א. דנן מערכות כיבוי אש?

 
חברתנו מתמחה בהתקנה, בתחזוקה ובתיקון של כל סוגי מערכות כיבוי האש. אצלנו אתם נהנים מניסיון מקצועי, משירות אדיב, ומהיקשרות למשך זמן רב. אנו נבצע עבורכם את ההתקנה הראשונית של ציוד הכיבוי, ובהמשך נעזור לכם לשמור על תקינותו של הציוד בהתאם לדרישות החוק והצרכים שלכם.