מטפים

 
 

מטפים - עזרה ראשונה לכל שריפה

 
מה הדרך הטובה ביותר להלחם בשריפה? למנוע אותה! וזו בדיוק המטרה של המטף. אנו בא. דנן מעמידים לרשותכם שורה של מטפים ממיטב היצרנים, ועוזרים לכם להתאים את המוצר הנכון ביותר לצרכים שלכם.
 
חייגו עכשיו: 072-3213702

מטף תקין מציל חיים

 
מטף נמצא בכל מקום ציבורי, והוא ללא ספק אחד מאביזרי הכיבוי הנפוצים ביותר. המכשיר נוח וזמין להפעלה, ומטרתו לטפל בשריפה בעודה בהתהוות. עבודה נכונה ומהירה עם מטף תמנע את התפתחות השריפה. מקומות עבודה מחויבים לא רק לספק מטפים זמינים, אלא גם לדאוג לכך שכל העובדים ידעו היטב היכן נמצאים אותם אביזרים.

אולי תתעניינו גם ב: ספרינקלרים - מערכות כיבוי אש
 

כיצד פועלים מטפי כיבוי אש?

 
מטף הינו בעצם בלון המלא באבקה או בגז הלון, וברגע שמרססים את תכולת הבלון על מוקד האש, החומר בעצם חונק את השריפה. הגז הכבד, או לחילופין האבקה, עוטפים את מוקד השריפה ולא מאפשרים חדירה יעילה של חמצן. בהעדר חמצן האש לא יכולה להמשיך ולבעור, ולכן השריפה מפסיקה.

לקבלת מידע אודות מערכות כיבוי האש של א. דנן לחצו כאן
 
מטפים ומערכות כיבוי אש
 

דואגים לתקינותם של המטפים

 
כדי שהמטף יפעל בהתאם לייעוד שלו, חשוב לבדוק אותו לעיתים קרובות. חברת א. דנן מספקת לכם לא רק שירותי מכירה, אלא שמחה ללוות אתכם גם בהמשך הדרך, בתחזוקת הציוד. אנו בודקים את לחץ הגז במטפים, בוחנים שהחומר אינו פג תוקף ובעצם שהמטף שלכם מוכן להפעלה בכל רגע נתון. בדיקת מטפים חשובה משום שמחויבת על פי החוק, אך חשוב מכך, היא תבטיח את הפעילות התקינה של המכשיר במקרה וחלילה יתעורר הצורך.

מחפשים מטף מאיכות מעולה? לנו יש את הפתרון עבורכם. הניסיון של א. דנן בתחום כיבוי אש מאפשר לנו להתאים מטף לכל לקוח ולקוח. בנוסף, אנו מספקים שירותי תחזוקה איכותיים, כך שלקוחותינו יכולים ליהנות מזמינות גבוהה גם לצורכי שירות לציוד כיבוי אש.

להזמנת מטפים ממקצוענים חייגו 072-3213702