מילוי מטפים זה עניין למומחים

 
 
אם אתם צריכים שירותי מילוי שוטפים למטפים הנמצאים בבית העסק או בבית – א. דנן היא הכתובת עבורכם. צוות המומחים של החברה ידאג למלא את מתקן הכיבוי בחומר המתאים ויבטיח אתביטחונכם האישי כנגד שריפות.
 

מילוי מטפים - חשיבותה של תחזוקה נכונה

 
כל עסק שמוקם בישראל חייב להתאים את עצמו לדרישות החוק מבחינת מיגון מפני אש על מנת לקבל רישיון לפעול. בעלי עסקים המשתרעים על פני שטחים גדולים יחסית, מעסיקים מספר מסוים של אנשים ומאחסנים ציוד יקר ערך, צריכים להתקין במקום אמצעי מיגון שיאפשרו לנמצאים במקום להתגונן. בין האמצעים הללו נמצאים, כמובן, המטפים, המסייעים להשתלטות יעילה על שריפות.
 
מילוי מטפים
 

ביצוע בדיקות תקינות ותחזוקה

 
על מנת להבטיח כי הם, כמו גם המתקנים האחרים המותקנים במקום, אכן יפעלו כיאות במקרה הצורך, חשוב לבצע בדיקות תקינות ועבודות תחזוקה שוטפות, ביניהן:

  • מילוי מטפים – אם עשיתם שימוש במתקנים הנמצאים בשטחכם והמכלים עוד לא התרוקנו,חשוב לדאוג למלא אותם על מנת שאם תזדקקו להם שוב – יהיה בהם מספיק חומר כיבוי שיאפשר לכם להשתלט על האש.
  • תחזוקת ספרינקלרים – חשוב מאוד לוודא כי מערכת הספרינקלרים, שמתפקדת גם כאמצעי גילוי אש וגם כאמצעי כיבוי – אכן עובדת כראוי.
  • בדיקת מתקני העזר – כחלק מהביקורת השוטפת חשוב לבדוק את שאר המתקנים הנמצאים בשטחכם,ביניהם צינורות הכיבוי, הברזים, גלאי האש והעשן ועוד.
 

מילוי מטפים - א. דנן לשירותכם

 
א. דנן מספקת שירותי תכנון והתקנת מערכות כיבוי אש, בקרת איכות לכל סוגי המערכות, כולל מילוי מטפים ובדיקה יסודית של כל שאר המתקנים והאביזרים.
הבדיקה מתבצעת על ידי טובי המומחים של החברה, ומבטיחה פעילות תקינה של כל מתקן לאורך זמן.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת שירות חייגו עכשיו 072-3213702 ונשמח לעמוד לשירותכם.