ממונה בטיחות אש

 
 
מעבר לכך שעל מנת לקבל רישיון עסק, כל עסק חייב שיהיה לו ציוד כיבוי אש, החוק גם קובע כי כל מפעל או ארגון חייב שיהיה לו ממונה בטיחות אש. אותו אדם עובר הכשרה והדרכה מקצועית, באשר לסיכונים הנובעים מהתלקחות אש ופריצת שריפה וכיצד עליו לנהוג במצבים אלה.

לקבלת מידע נוסף בנושא התקנת ציוד כיבוי אש בעסק שלכם - הקליקו כאן

התפקיד מקנה היכרות מעמיקה עם נושאים חשובים רבים, ביניהם:
  • החוקים והתקנות בתחום הבטיחות
  • הטכניקות המאפשרות למנוע שריפות
  • הפתרונות הקיימים למזעור נזקים בגוף, בנפש וברכוש
  • ועוד
 
חייגו עכשיו: 072-3213702
 

איזו הכשרה עובר האדם המופקד על התפקיד?

 
כיום קיימות מערכות שונות אשר נועדו לצורך גילוי אש וכיבוייה. אחד הכלים החשובים שמלמדים את נאמן כיבוי האש הוא כיצד לתפעל ציוד כיבוי אש, כי בזמן שריפה חשוב מאוד שיהיה לאדם את הידע והמיומנות הנדרשת על מנת להגיב במהירות האפשרית ולהשתלט על הלהבות לפני שהן מתפשטות לכל עבר וגובות מחיר.

במהלך הקורס הממונה בנושא בטיחות אש מקבל סקירה על כל המערכות הקיימות, אך מעבר לכך הוא מקבל הסבר מקיף על אופן ההתגוננות בעת הצלה והושטת יד לעזרה וכן על דרכי הטיפול האפשרויות במקרים שבהם ישנם נפגעים. כמו כן, הוא לומד כיצד לתכנן נוהלי חירום והוא אף משתתף באופן פעיל בסימולציות על מנת לפתח את המיומנות הנדרשת לתגובה מהירה ויעילה.
 

אנחנו כאן בשבילכם!

 
הצוות המקצועי של א. דנן ישמח לעזור לכם לצייד את משרדכם בציוד כיבוי אש, כדי שבזמן שריפה נאמן הבטיחות שלכם יוכל להשתמש בו ולהתמודד עם השריפה בהצלחה. הצוות שלנו עומד לרשותכם בכל עת.