מערכות כיבוי אש באבקה

 
דליקות הן אחת הסכנות הגדולות ביותר שיכולות להתרחש במקום סגור. זאת משום שאם בזמן הדליקה שוהים במקום אנשים – יכול לקחת להם לא מעט זמן להתפנות, ובינתיים הם עלולים להיפגע. גם אם לא שוהים אנשים במקום ונמצא שם "רק" ציוד – הוא יכול להישמד כליל ולגרום לנזקים כלכליים גדולים. מכל הסיבות האלה, חשוב מאוד להתקין במקומות סגורים מערכות כיבוי אש באבקה, ובעיקר כשמדובר בחדרי גנרטורים, מחסנים שמאוחסנים בהם חומרים דליקים, חדרי מכונות וחדרי צביעה.
לקבלת מידע ולרכישת מערכות כיבוי אש באבקה צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
072-3213702

מהן מערכות כיבוי אש באבקה?

מערכות כיבוי אש באבקה הן מערכות כיבוי המכילות אבקה ייחודית, שיש לה יכולת כיבוי מעולה. ההפעלה של מערכות אלה יכולה להיות אוטומטית או ידנית, אולם העיקרון שעומד מאחורי שתי האפשרויות – זהה.
  • מערכת כיבוי אש באבקה אוטומטית – ברגע שהמערכת מזהה עלייה חדה בטמפרטורת החדר, היא מתיזה אבקה על להבות האש ומונעת מהן להתפשט.
  • מערכת כיבוי אש באבקה ידנית – ברגע שאדם הנמצא במקום מזהה שפרצה אש בחדר, הוא נוטל את המטף ומתיז את האבקה לעבר האש. האבקה חונקת את הלהבות, מונעת מהן להתפשט ובסופו של דבר – מכבה את האש.
כשהאבקה פוגשת את האש היא יוצרת הפרדה מלאה בין החמצן לאש, מה שגורם לכיבוי מיידי של האש ומונע התלקחות חוזרת. בדיוק מסיבה זאת מערכות כיבוי האש באבקה מספקות את המענה הטוב ביותר לכל דליקה, ומומלץ לכל מקום שבו קיימת סכנת דליקה להצטייד לפחות במערכת אחת שכזאת.

המערכת של להבות – מערכת כיבוי אש באבקה של AMEREX

חברת AMEREX היא אחת החברות המובילות בארה"ב בייצור ובשיווק של מערכות כיבוי אש. להבות היא הנציגה הבלעדית של החברה בישראל, וכיום משווקת את המערכות בעצמה וגם דרך חברת א. דנן – אחת החברות המובילות בתחום בישראל.

המערכת החדשנית מספקת הגנה מקומית מלאה לחדרי גנרטורים, חדרי דוודים, חדרי מכונות ולכל מקום אחר שבו לא ניתן לכבות אש באמצעות מים, כמו מחסני חומרים מסוכנים, חדרי צביעה ועוד.

המערכת יוצרה ופותחה תחת פיקוח קפדני וקיבלה את אישור מכון התקנים הישראלי על פי תקן 5356.

א. דנן – מערכות כיבוי אש באבקה של AMEREX

כנציגה בלעדית של חברת להבות, חברת א. דנן משווקת היום את מערכות כיבוי האש באבקה מתוצרת חברת AMEREX. כל המערכות נבדקו ואושרו לשימוש, ומגיעות אליכם עם אחריות מלאה ועם שירותי התקנה מקצועיים מטעם החברה.