מערכות כיבוי לאוטובוסים ולרכבות

 
אוטובוסים ורכבות הינם רכבים כבדים וגדולים, אשר המנוע שלהם נמצא הרחק מעיניו של הנהג. בגלל מיקומו של המנוע, נהגים לא תמיד רואים שיש תקלה במנוע ושהוא עולה באש, מה שיכול להוביל לאסון גדול מאוד – וכבר קרו לא מעט כאלה בכבישי ישראל.
לקבלת מידע ולרכישת מערכת כיבוי אש לאוטובוסים ולרכבות צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.
072-3213702
אם בעבר לא ניתן היה למנוע אסונות כאלה כי הטכנולוגיה לא היתה מתקדמת מספיק ולא אפשרה לייצר מערכות כיבוי לאוטובוסים ולרכבות, הרי שהיום פני הדברים שונים מאוד. היום, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת והידע הרב שנצבר בתחום הייצור של מערכות כיבוי, הצליחה חברת להבות לייצר מערכת כיבוי לאוטובוסים ולרכבות.
כיבוי אש באוטובוס
התקנת מערכות אלה בכל הרכבים הציבוריים הגדולים, שמובילים מדי יום אלפי נוסעים, יכולה למנוע אסונות במקרה הטוב, ולצמצם את נזקיהם במקרה הטוב פחות.

מה יכול לגרום לדליקה במנוע של אוטובוסים ושל רכבות?

הגורמים לדליקות במנועים של אוטובוסים ושל רכבות יכולים להיות כל אחד מהבאים:
  • קצר חשמלי
  • דליפת דלק
  • דליפת שמנים הידראוליים
בכל אחד מהמקרים הללו המנוע עלול להתלקח, ולגרום להתלקחות או לפיצוץ של הרכב כולו. התוצאות, כמובן, יהיו הרות אסון.

מערכת כיבוי לאוטובוסים ולרכבות – הפתרון שיכול למנוע אסון

מערכות הכיבוי לאוטובוסים ולרכבות של חברת להבות מוגנות בפטנט, מיוצרות על פי כל דרישות תקני האיכות והבטיחות ועומדות בתו התקן השוודי והישראלי כאחד.

אופן פעולת המערכת

גילוי אוטומטי של האש – ברגע שפורצת אש במנוע האוטובוס או הרכבת, המערכת מזהה אותה באופן אוטומטי באמצעות גלאי ה- DELTA שלה. גלאי זה מותקן בתא המנוע של הרכב, מזהה עלייה חדה בטמפרטורה ושולח על כך התראה באמצעות חיווי על פאנל הנהג כמו גם צפצוף של אזעקה.

במקרה כזה נכנסת לפעולה מערכת הכיבוי האוטומטית השולחת זרמי מים אל עבר המנוע לטובת כיבוי האש. ניתן להגדיר את פעולת המערכת מראש ולהפוך אותה לידנית, אולם כשמדובר במערכות כיבוי לאוטובוסים ולרכבות עדיף תמיד שהכיבוי יתבצע באופן אוטומטי שאינו תלוי בתפקודי אנוש.

גם באוטובוס וברכבת - א. דנן לשירותכם

א. דנן היא המשווקת הבלעדית של מערכות הכיבוי לאוטובוסים ולרכבות של חברת להבות. אם אתם מעוניינים למגן את האוטובוסים או את הרכבות שבבעלותכם בצורה הטובה ביותר מפני פריצת דליקות במנוע – אין בכלל ספק שהמערכת תיתן לכם את הפתרון הטוב ביותר.

חברתנו מספקת גם שירותי התקנה, תחזוקה ותיקונים של מערכות הכיבוי, כך שכשאתם רוכשים את המערכת מאיתנו אתם מקבלים מוצר איכותי ואמין – באחריות.