מערכות גילוי אש

 
 
כחברה ותיקה וידועה המתמחה בתחום הבטיחות באש, חברת א. דנן מערכות מנוסה בתכנון ובהתקנה של מערכות גילוי אש – השלב הראשון בדרך לכיבוי אש ולבטיחות. כמו כן, מספקת החברה שירותי אחזקה ותיקון של מערכות גילוי אש קיימות.

בתחום הכיבוי והבטיחות באש נושא גילוי האש הינו בעל חשיבות עליונה. גילוי מהיר של דליקה וזיהוי מקורה במועד יכול להיות ההבדל בין טיפול מוצלח לאסון. ללא יכולת זיהוי של דליקה במועד, לא ניתן להפעיל את האמצעים הקיימים למטרת כיבוייה.
 
חייגו עכשיו: 072-3213702
מערכות גילוי אש
 

מערכות חדשניות לגילוי אש

 
כדי להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, מקפידה חברת א. דנן מערכות להתעדכן ללא הרף בכל השינויים והחידושים בתחום ומיישמת את מיטב השיטות והעזרים לגילוי ולכיבוי אש. כמו כן, רואה עצמה החברה מחויבת לעמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ועובדת בהתאם לתקנים המחמירים בענף.

לקריאה בנושא מערכות כיבוי האש של החברה לחצו כאן

צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אשר מתכננים מערכות גילוי אש, תוך התאמתן במיוחד לצרכיו של כל לקוח ולקוח, בהתאם לדרישות הרלוונטיות ולתקציב העומד לרשותו. הצוות מקפיד לבצע כל התקנה במקצועיות ובדייקנות, על מנת להבטיח כי בשעת הצורך, תתפקד המערכת בצורה הטובה ביותר האפשרית.
 
מערכת גילוי וכיבוי אש
 

מערכת גילוי אש - שירות נלווה

 
מערכות גילוי אש הן מערכות רגישות ביותר. כדי להעניק ללקוחות החברה שירות מקיף ואמין, מספקת החברה גם שירותי אחזקה ותיקונים של מערכות אותן התקינה, ובכלל. שירותים אלה חיוניים על מנת לשמר את המערכת במצב תקין ומוכן לפעולה.

נציגי חברתנו ישמחו לעמוד לשירותכם, לספק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה אישית בבחירתה ובעיצובה של מערכת גילוי אש המתאימה לדרישותיכם הייחודיות. כמו כן, תמצאו בחברה אוזן קשבת בכל דרישה, שאלה או בעיה. לא לחינם נמנים עם לקוחות החברה לקוחות רבים מכל מגזרי המשק, המלווים אותה כבר שנים רבות.