מערכות גילוי אש

 
 
חברת א. דנן מערכות כיבוי וגילוי אש מנוסה בתכנון ובהתקנה של מערכות גילוי אש – השלב הראשון בדרך לכיבוי אש ולבטיחות. כמו כן, מספקת החברה שירותי אחזקה ותיקון של מערכות גילוי אש קיימות.

גילוי מהיר של דליקה וזיהוי מקורה במועד יכול להיות ההבדל בין טיפול מוצלח לאסון. ללא יכולת זיהוי של דליקה במועד, לא ניתן להפעיל את האמצעים הקיימים למטרת כיבוייה. חשוב להיות מוכנים מראש לגרוע מכל ולהתקין מערכות גילוי אש היכולות להציל חיים בשעת חירום.
המערכת מאפשרת גילוי מוקדם של השריפה עוד בטרם יציאתה מכלל שליטה וכך ניתן:

 1. לפנות את המבנה באופן יחסית בטיחותי
 2. למנוע את התפשטות השריפה
 3. להשתלט על השריפה במהירות ולמנוע פגיעות בגוף ובנפש ונזקים לרכוש
 

מערכות חדשניות לגילוי אש

 
כדי להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, החברה מקפידה להתעדכן ללא הרף בכל השינויים והחידושים בתחום ומיישמת את מיטב השיטות והעזרים לגילוי ולכיבוי אש. כמו כן, רואה עצמה החברה מחויבת לעמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ועובדת בהתאם לתקנים המחמירים בענף.

צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אשר מתכננים מערכות גילוי אש, תוך התאמתן במיוחד לצרכיו של כל לקוח ולקוח, בהתאם לדרישות הרלוונטיות ולתקציב העומד לרשותו. הצוות מקפיד לבצע כל התקנה במקצועיות ובדייקנות, על מנת להבטיח כי בשעת הצורך, תתפקד המערכת בצורה הטובה ביותר האפשרית.
 
מערכת גילוי אש
 

התקינו מערכות גילוי אש - הצילו חיים

 
כיום קיימות סיבות רבות להתלקחות שריפות במבני מגורים, כגון:

 • העמדת תנור חימום בסמוך לכורסאות, לספות, לוילונות או לשמיכות
 • השארת סדין חשמלי דולק לאורך כל הלילה
 • ייבוש בגדים על גבי מפזרי חום ותנורים
 • הוספת נפט לתנור בוער
 • בישול על אש גלויה וללא השגחה
 • הדלקת נרות במקומות שאינם יציבים
 • אי כיבוי סיגריות
 • חוסר תשומת לב למשחק של ילדים בגפרורים ובמצתים ועוד..

מערכות גילוי אש הכרחיות כמעט בכל בית עסק, הן עשויות להציל חיים ותורמות לתחושת הביטחון שלכם ושל העובדים. כדי להעניק ללקוחות החברה שירות מקיף ואמין, מספקת החברה גם שירותי אחזקה ותיקונים של מערכות אותן התקינה על מנת לשמר את המערכת במצב תקין ומוכן לפעולה.

חברת א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ מעניקה שירותי ייעוץ, תכנון, התקנה, תחזוקה ותיקון של מערכות גילוי אש.
נציגי חברתנו ישמחו לעמוד לשירותכם, לספק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה אישית בבחירתה ובעיצובה של מערכת גילוי אש המתאימה לדרישותיכם הייחודיות.