ציוד גילוי אש

 
 

אל תחכו שמשהו ישתבש – התקינו עוד היום ציוד גילוי אש!

 
א. דנן הינה אחת החברות המובילות בתחום שיווק והתקנת ציוד גילוי אש. במהלך שנות הפעילות שלנו, הענקנו את שירותינו עבור שורה ארוכות של לקוחות פרטיים ועסקיים מכל קצוות הארץ. אצלנו תוכלו ליהנות משירותים נלווים כמו התקנת מערכות כיבוי אש וכן מבקרה, בדיקה ותחזוקה של ציוד ומערכות גילוי וכיבוי אש ועוד.
 
חייגו עכשיו: 072-3213702

חשיבותו של ציוד גילוי אש

 
  • פינוי מהיר - ציוד גילוי אש מסייע במקרים רבים ממש להציל חיים. מדובר בציוד חכם אשר מזהה את השריפה ברגע שהיא פורצת, ועוד לפני שהיא מתפשטת הוא מתריע בקולי קולות על קיומה. התרעה זו היא חיונית וחשובה, כיוון שהיא למעשה זו שמבשרת לכל מי שנמצא בבניין שקיימת סכנה, ושעליו למהר ולהתפנות מהמבנה.

  • טיפול יעיל בשריפה - ציוד גילוי אש מאפשר לטפל בשריפה עוד לפני שהיא יוצאת מכלל שליטה: לעתים קרובות ניתן להשתלט עליה באמצעות מטפים, דליי מים וכדומה. אין ספק שהטיפול המהיר והיעיל בשריפה מונע נזק לרכוש ומציל נפשות.
 
ציוד גילוי אש - א. דנן
 

מקימים עסק חדש? מחדשים את הרישיון העסק? אנחנו כאן עבורכם!

 
על מנת להקים עסק חדש, או לחדש את הרישיון בעסק קיים, עליכם לעמוד בתקנים ביותר של מכבי האש. לשם כך חשוב שתקבלו ייעוץ מקצוע מאחד המומחים של א. דנן, אשר בקיא בתחום של ציוד גילוי אש ומערכות כיבוי אש, כדי שרישיון העסק שלכם לא יתעכב. מעבר לכך, ייעוץ זה יעזור לכם לוודא שלא שכחתם להצטייד בציוד מסוים ומצד שני שלא רכשתם יותר מדי ציוד, שלמעשה לא יהיה לכם בו כל שימוש.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולספק לכם את השירות הטוב ביותר. פנו אלינו עוד היום.