מידע נוסף על ציוד לכיבוי אש

 
 
כבר מיגנתם את העסק שלכם מפני דליקות?
א. דנן משווקת ציוד כיבוי אש איכותי ומגוון – כדי שאתם וכל היקר לכם תוכלו להיות מוגנים.
לפרטים ולהזמנות חייגו 072-3213702 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 

הרישיון של העסק – הבטיחות שלכם

 
אם אתם מתעתדים לפתוח עסק, או שיש ברשותכם מבנה סגור המיועד לצורכי עבודה או אחסון, אתם בוודאי יודעים שעל מנת שתוכלו לקבל רישיון עסק עליכם למגן אותו מפני נזקים שונים, ובין היתר גם מפני שריפות. חשוב לפעול על פי הנחיות מכבה האש שבוודאי קיבלתם, אולם לפני הרכישה וההתקנה כדאי שתהיה בידיכם כל האינפורמציה הדרושה אודות ציוד כיבוי אש שקיים בשוק ושיבטיח שאתם תהיו בטוחים.
 

מטפים

 
מטפים משתייכים למשפחה של ציוד כיבוי אש ידני, ובשימוש נכון בהם ניתן בהחלט להשתלט על האש או לפחות למנוע את התפשטותה. מכלים אלה מכילים חומרים שונים המיועדים לחנוק את האש, כגון מים, קצף, גזים שונים ועוד. יש לבחור את המוצר המתאים לכל חלל על פי אופיים של החומרים המצויים בו. על מנת לבחור נכון מומלץ מאוד להתייעץ עם מומחה בתחום.
 

גלאי אש ועשן

 
על מנת להתמודד עם דליקה בצורה הטובה ביותר, חשוב לזהות אותה כמה שיותר מוקדם. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא באמצעות התקנת גלאי עשן. באמצעות החיישנים המותקנים בהם הם יצליחו לזהות את קיומו של עשן בחלל, ולו הכמות הקטנה ביותר, ויתריעו בפניכם על כך. כך תוכלו לדעת באיזה אזור פרצה הדליקה ולכבות אותה במהירות.
 
 
ספרינקלרים
 
 
 
ציוד לכיבוי אש
 
 
 
 

ספרינקלרים

 
ציוד כיבוי אש שחשוב שיותקן בכל חלל סגור גדול הוא מערכת ספרינקלרים. מדובר במערכת של צינורות שבהם זורמים מים כל העת, ואשר בקצה שלהם מותקנים מתזים המכוסים במעין מבחנת זכוכית. במבחנה יש נוזל המתחמם כאשר הטמפרטורה במקום עולה, וגורם להתנפצות המבחנה ולפריצת המים מהצינורות. המערכת חשובה מאוד משום שהיא תורמת בצורה משמעותית לגילוי מוקדם של האש, ומאפשרת להתמודד איתה בטרם נגרם נזק רב לרכוש, למבנה ולנמצאים בו.
 

ציוד כיבוי אש למנדפים

 
בכל מקום שבו מותקנים מנדפים צריכה להיות מותקנת מערכת כיבוי אש אוטומטית למנדפים, אשר תאפשר גילוי מוקדם של האש וכיבויה בטרם ייגרם נזק רב למקום.
 

א. דנן לשירותכם

 
אם אתם מעוניינים למגן את המבנה שברשותכם בצורה הטובה ביותר, המומחים של א. דנן עומדים לשירותכם. נשמח לייעץ לכם ולסייע בבחירת הציוד המתאים ביותר לצרכים שלכם, תוך התחייבות לאספקת הציוד האיכותי והמתקדם ביותר – באחריות מלאה.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת ציוד כיבוי אש ברמה הגבוהה ביותר –צרו עמנו קשר בטל' 072-3213702 או דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.