צינור כיבוי אש

 
 
סכנת השריפה אורבת לנו בכל מקום ובכל זמן. כיום ישנם פתרונות רבים לכיבוי אש, כולל צינור כיבוי אש הנחשב לבסיסי ולהכרחי. התקנה מקצועית ותחזוקה שוטפת יבטיחו שהצינור ימלא את ייעודו בעת צרה ויסייע בכילוי הלהבות.
 
חייגו עכשיו: 072-3213702
 

תמיד להיות מוכנים

 
שריפה יכולה להיווצר מסיבות שונות – החל מקצר במוצר חשמל, דרך סיגריה דולקת וכלה בשמש חזקה. תוך דקות היא יכולה להתפשט ברחבי המבנה ולהשאיר אותנו בסכנת חיים של ממש. לאורך השנים פותחו מספר פתרונות שמסייעים לנו לכבות את האש במהירות האפשרית, וציוד לכיבוי אש הפך לציוד חובה במבנים פרטיים, עסקיים ומסחריים כאחד. צינור כיבוי אש הוא דוגמה לציוד שעומד לרשותנו בזמן שריפה.
 
 
 
צינור כיבוי אש - א. דנן
 
 
 
 
לכל בניין מתלווה תוכנית בטיחות באש, בה מפורטים כל האמצעים הקיימים במבנה לצורך גילוי האש וכיבויה. על תוכנית זו להיות מאושרת על-ידי הרשות הארצית לכבאות ולהצלה, שמוודאת כי נעשה הכול כדי להבטיח את שלומם של באי המבנה בעת שריפה. כאמור, צינור הכיבוי הוא רק אמצעי אחד מתוך רבים, שמרכיבים את מערך בטיחות האש.
 
אף פעם לא מאוחר להציב במבנה צינור כיבוי אש – לכל מקרה שלא יהיה. חייגו 072-3213702, ותקבלו ייעוץ וליווי מלא מהמומחים של א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ.
 

4 סיבות לבחור בצינור:

 
  • פתרון קבוע – צינור הכיבוי מותקן במיקום אסטרטגי שנקבע מראש, וניצב שם באופן קבוע. ברגע שכל דיירי המבנה או העובדים בו מכירים את מיקומו, ביכולתם לגשת לשם בעת הצורך מבלי לבזבז זמן יקר על חיפושים.
  • אספקת מים – ציבור כיבוי מסייע להוביל מים למוקד האש, והרי מים היו ונותרו אמצעי מוכח ויעיל לכיבוי שריפות. אין סיבה למלא אינספור דליים במים, אם אפשר לשנע את הנוזלים בקלות ובמהירות וכך להציל חיים.
  • קל לתפעול – הצינור אינו גאדג'ט מתוחכם שמגיע עם הוראות הפעלה מסובכות. הוא פשוט לשימוש, וזוהי נקודה קריטית בעתות מצוקה בהן הזמן דוחק.
  • האורך קובע – צינורות הכיבוי שנמצאים היום בשימוש הם ארוכים דיו, כדי לתת מענה גם במרחק רב. כאן ישנה חשיבות רבה לבחירת המיקום שבו מותקן הצינור – בחירה חכמה, במיקום מרכזי עד כמה שניתן, תבטיח כי הצינור יגיע לכמה שיותר אזורים במבנה.
 
 
 

א. דנן לשירותכם

 
אם החלטתם לצייד את המבנה שברשותכם באמצעים לגילוי ולכיבוי אש, כדאי שתפנו אל הטובים ביותר בתחום. המומחים של א. דנן מערכות כיבוי אש יבחנו היטב את הצרכים שלכם וימליצו היכן יש להציב צינורות לכיבוי אש. מדובר בעניין של חיים ומוות, ולכן אין להשאיר זאת לידי המזל או לידיהם של חובבנים. הניסיון המקצועי העשיר, לצד סטנדרטים גבוהים של התקנה ותחזוקה, יבטיחו את ביטחונם של כל השוהים במבנה.
 
בכל הנוגע לטיפול באש, אין זמן להצתה מאוחרת! התקשרו עכשיו 072-3213702, והיועצים של א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ יתאימו לכם פתרונות מתקדמים לגילוי ולכיבוי אש.