מנדפים - מערכות כיבוי אש למנדפים

 
 
מטבחים הם מקומות שמניבים הרבה מאוד דברים טובים, אבל יש בהם גם לא מעט סכנות, אשר אחת הבולטות שבהן היא האפשרות לפריצת דליקות. אחרי הכול, במטבחים עושים שימוש הן באש נסתרת (בתנור) והן באש גלויה (כיריים, טאבון), וחוסר שימת לב קל בלבד עלול להוביל להתלקחות. לכן, בכל מטבח תעשייתי, חשוב מאוד להתקין מערכת כיבוי אש אוטומטית למנדפים במטבחים, אשר גם תזהה את העובדה שפרצה דליקה בשלב כמה שיותר מוקדם, וגם תספק לדבר מענה.
 
המערכות שלנו מותקנות באלפי מטבחים תעשייתיים ברחבי הארץ.
 
לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף על מערכות כיבוי אש למנדפים צרו עמנו קשר:

072-3213702 | lehavot1@a-danan.co.il

מערכות כיבוי אש למנדפים: כיצד המערכת פועלת?

 
מערכת כיבוי במנדפים (אוטומטית) למטבחים WCK כוללת כמה גלאי חום, אשר מזהים עלייה חדה של טמפרטורה ושולחים התראה הן למערכת והן לבעל המקום. ברגע שמופעלת ההתראה, מיכל הכיבוי האוטומטי מופעל גם הוא, ודואג לכך שחומר הכיבוי יותז אל עבר הלהבות. המתזים עצמם מותקנים במנדפים הקיימים במטבח, ומבטיחים כיסוי מלא של האזור לטובת שליטה מלאה באש בזמן דליקות.

החומר המותז אל עבר הלהבות הוא פוספט נוזלי, המסוגל לדכא את כל סוגי האש, לרבות אש הניזונה משומני בישול. למעשה, כאשר הפוספט הנוזלי בא במגע עם שומן בישול, הוא הופך לקצף של ממש ויוצר חציצה בין האש והחמצן. הדבר מביא, כמובן, לכך שהאש נחנקת ודועכת, ותורם מאוד למזעורם של נזקי הדליקה.

בנוסף לפעולה של כיבוי האש, המערכת דואגת לניתוק מיידי של הגז והחשמל, על מנת שלא תהיה התלקחות חוזרת של האש.
 
 

מה היתרונות של מערכת כיבוי אש למנדפים?

 
  • הפוספט הנוזלי הינו בטיחותי לשימוש, ואפילו אינו גורם נזק למשטחי פלדת אל-חלד, שלא כמו חומרי כיבוי אחרים.
  • כל חלקי המערכת מעוצבים בצורה אסתטית ויפה, ואינם פוגעים בעיצוב הקיים של המטבח.
  • המערכת מיוצרת תחת ברה קפדנית, אושרה על ידי מכון התקנים ונושאת תקן UL-300 Uותו איכות CE.
 
חשוב לדעת! חברות הביטוח מכירות אך ורק במערכות לגילויי וכיבויי אש שאושרו ע"י מכון התקנים
 

"א.דנן – מוסמכת למתן שירות ותחזוקה למערכות WCK מתוצרת להבות ייצור ומיגון בע"מ"

 
 
 
בין לקוחותינו: רשת פתאל, מלונות לאונרדו, שב"ס, רשת יוחננוף, ישרוטל, APPLE, Google, משרד החינוך, משרד השיכון, משרד החקלאות, תע"ש, אלביט, בז"ן, בזק, אלעל, R2M, ארומה, לנדוור, קפה גרג, מסעדת טוטו, מסעדת קלארו שרונה ומוסדות רבים נוספים.
 
בחברת א. דנן טכנאים מוסמכים למתן שירות ע"י היצרן.
נשמח לשירותכם ולספק לכם את כל המידע אודות מערכת כיבוי אוטומטי למנדפים על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהיא עונה בצורה מושלמת על הצרכים שלכם.