מנדפים - מערכות כיבוי אש למנדפים

 
מטבחים הם מקומות שמניבים הרבה מאוד דברים טובים, אבל יש בהם גם לא מעט סכנות, אשר אחת הבולטות שבהן היא האפשרות לפריצת דליקות. אחרי הכול, במטבחים עושים שימוש הן באש נסתרת (בתנור) והן באש גלויה (כיריים, טאבון), וחוסר שימת לב קל בלבד עלול להוביל להתלקחות. לכן, בכל מטבח תעשייתי, חשוב מאוד להתקין מערכת כיבוי אש אוטומטית למנדפים במטבחים, אשר גם תזהה את העובדה שפרצה דליקה בשלב כמה שיותר מוקדם, וגם תספק לדבר מענה.
בדיוק לטובת העניין פיתחה חברת להבות מערכת כיבוי אש אוטומטית למטבחים תעשייתיים WCK, אשר מותקנת היום בהרבה מאוד מנדפים במטבחים של בתי מלון, מסעדות ועוד.
אנו, חברת א. דנן הנציגים הבלעדיים של חברת להבות, החברה היחידה בארץ בעלת תו תקן של מכון התקנים הישראלי , ואנו משווקים מורשים של מערכת כיבוי אש אוטומטית למטבחים WCK.
לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף על מערכות כיבוי אש למנדפים חייגו:

046918216 | 058-5580851

מערכות כיבוי אש למנדפים - כיצד המערכת פועלת?

מערכת כיבוי אש אוטומטית למטבחים WCK כוללת כמה גלאי חום, אשר מזהים עלייה חדה של טמפרטורה ושולחים התראה הן למערכת והן לבעל המקום. ברגע שמופעלת ההתראה, מיכל הכיבוי האוטומטי מופעל גם הוא, ודואג לכך שחומר הכיבוי יותז אל עבר הלהבות. המתזים עצמם מותקנים במנדפים הקיימים במטבח, ומבטיחים כיסוי מלא של האזור לטובת שליטה מלאה באש בזמן דליקות.

החומר המותז אל עבר הלהבות הוא פוספט נוזלי, המסוגל לדכא את כל סוגי האש, לרבות אש הניזונה משומני בישול. למעשה, כאשר הפוספט הנוזלי בא במגע עם שומן בישול, הוא הופך לקצף של ממש ויוצר חציצה בין האש והחמצן. הדבר מביא, כמובן, לכך שהאש נחנקת ודועכת, ותורם מאוד למזעורם של נזקי הדליקה.

בנוסף לפעולה של כיבוי האש, המערכת דואגת לניתוק מיידי של הגז והחשמל, על מנת שלא תהיה התלקחות חוזרת של האש.

יתרונות נוספים של מערכת כיבוי אש למנדפים

  • הפוספט הנוזלי הינו בטיחותי לשימוש, ואפילו אינו גורם נזק למשטחי פלדת אל-חלד, שלא כמו חומרי כיבוי אחרים.
  • כל חלקי המערכת מעוצבים בצורה אסתטית ויפה, ואינם פוגעים בעיצוב הקיים של המטבח.
  • המערכת מיוצרת תחת ברה קפדנית, אושרה על ידי מכון התקנים ונושאת תקן UL-300 Uותו איכות CE.
חשוב לדעת! חברות הביטוח מכירות אך ורק במערכות לגילויי וכיבויי אש שאושרו ע"י מכון התקנים

א. דנן – משווקת מורשה של מערכת כיבוי אש אוטומטית למטבחים WCK

הנציגים המקצועיים שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם ולספק לכם את כל המידע אודות המערכת, על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהיא עונה בצורה מושלמת על הצרכים שלכם.
 
להבות
 
א. דנן