מערכות קצף לכיבוי אש

חברת א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ מציעה מגוון של מערכות קצף לכיבוי אש ומעמידה לרשות הלקוח פתרונות אש מתקדמים. כיבוי בקצף נחשב שיטה אידיאלית עבור התמודדות עם שריפות של נוזלים דליקים כגון דלק או יריעות ביטומניות. מערכות הכיבוי משמשות להגנה על סיכונים שונים והן יעילות בכיבוי שריפות של מוצקים ונוזלים בדרגות A ו-B.
מערכת קצף לכיבוי אש

כיבוי בקצף מתאפשר בכל אחד מהאמצעים הבאים:

  • תותחי קצף
  • משפכים לכיבוי מאצרות
  • מערכות נחירי קצף למתקנים כימיים
  • מערכות ספרינלקרים עם קצף במקום מים או גז
  • מערכות קצף רב נפחי עבור אולמות, מחסנים, האנגרים וכדומה

צפו במערכת קצף שהתקנו ללקוח בראש העין:

האם יש ציוד ידני לכיבוי בקצף?

מערכות קצף לכיבוי אש מתאימות לארגונים וחברות. מנגד, קיים ציוד ידני בו משתמשים בקצף לכיבוי באמצעות מזנקי קצף לנפח נמוך ובינוני וממנני קצף מסוגים רבים. הציוד הידני יעיל במקרים בהם מטפי כיבוי במים מסוכנים. התמודדות עם נוזלים דליקים לדוגמא אפשרית רק בזכות השימוש בקצף מיוחד, החונק את החמצן ומונע את התפשטות האש.

פיזור הקצף באמצעים ידניים או באמצעות מערכות מתזים, מערכות מחוללי קצף וכדומה מאפשרים שימוש בקצף רב נפחי. כל המערכות האוטומטיות והציוד הידני מאושרים על ידי מכון התקנים הישראלי. קיימת דרישה מיוחדת להתקנת מערכות אלו באזורים הנמצאים בסיכון גבוה לשריפה של נוזלים דליקים.

מה כולל ציוד קבוע לכיבוי בקצף?

מערכות קצף לכיבוי אש כוללות ציוד קבוע כגון מוניטורים, פיות ונחירי פיזור וגם מיכלי ויונקי קצף עצמאיים. השילוב של הרכיבים בתוך המערכת קריטי לצורך התמודדות מהירה עם שריפה של נוזלים דליקים. קיימות גם מערכות מינון ויש מגיני מיכלים המשולבים בחלל לצד מפזרי קצף רב נפחי ויחידות קצף בגדלים שונים. בנוסף, מומלץ לוודא שישנו ציוד כיבוי אש נוסף ברשימת הציוד הקבוע. 

הדרך הנכונה להשתמש במערכות כיבוי בקצף היא להקפיד על התקנה מקצועית ושירותי בדיקה קבועים. מטרת שירותי הבדיקה היא לבצע את התחזוקה הנכונה במערכות ולוודא את תקינותן. שירותי בדיקת קצף ניתנים על ידי חברות כיבוי אש העוסקות בתחום. שירותי הבדיקה כפופים לאישור מכון התקנים ולתקן בינלאומי בשם 9001 ISO. מומלץ לתאם את שירותי הבדיקה של מערכות כיבוי בקצף מול ספקים רשומים בלבד.

איזו מערכת קצף מתאימה לכם?

יש הרבה סוגים של מערכות כיבוי בקצף ולא תמיד קל לבחור בפתרון האידיאלי עבור המפעל או העסק. חשוב לבחור את המערכת לאחר זיהוי תנאי הסביבה ומוקדי הסיכון העיקריים. אפשר להתייעץ עם אנשי מקצוע כאשר בוחרים מערכת ולהשוות בין מפרטים טכניים.

המערכת אמורה לשרת אתכם בשגרה ובחירום ולהעמיד לרשותכם הגנה אופטימאלית. רוצים לשמוע פרטים נוספים?המומחים של חברת א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ ישמחו לעזור לכם חייגו: 072-3213702

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200

דילוג לתוכן