תכנון מערכות כיבוי אש מתזים והידרנטים

לחברת א.דנן מחלקת הנדסה מקצועית ומנוסה המתמחה בתכנון מערכות מתזים וכיבוי אש בהתאם לתקנים העדכניים ביותר, תקן ישראלי 1596 ותקני NFPA השונים.

לחברתנו רזומה עשיר וניסיון רב בפתרונות יצירתיים וחסכוניים ללקוחות ציבוריים, מסחריים ופרטיים כאחד.

למחלקת ההנדסה שלנו, כלי עבודה המתקדמים בתעשיית המתזים, החל מתוכנות שרטוט בתלת ממיד ותכונות לחישובים הידראוליים אשר נותנים אופטימיזציה מקסימלית. אנו מתמחים בהתקנת חדרי משאבות ומאגרי מים מאושרים UL/FM מכל הסוגים במשק.
 
מאגרי מים לכיבוי אש

חדרי משאבות ומאגרי מים – לשם מה צריך את זה?

כאשר שריפה משתוללת, קשה מאוד להשתלט עליה, במיוחד כאשר מדובר במקומות שבהם הסכנה להתלקחות גדולה, קיים ציוד יקר ערך או שיש התקהלות המונית רבה (כגון מפעלים כימיים, מחסנים, בתי חולים, חניונים ועוד). מסיבה זו קיימים אמצעים (ספרינקלרים למשל) שפועלים בצורה מיידית ו"מרססים" את האש תוך כדי שהם ניזונים מרשת המים הארצית. אלא שלעתים רבות הספקי המים הללו אינם מספיקים ואי רציפות בהזרמה עשויה לגרום לעיכובים מיותרים שבסופם ייגרם נזק כבד לציוד ולחיי אדם. התקנת חדרי משאבות ומאגרי מים פותרת את הבעיה שכן היא מבטלת את התלות בחיבור המים הרגיל. המשאבות מחוברות למאגר מים מקומי ומזרימות בעוצמה נפחי מים אדירים למקום ההתלקחות.

התקנת חדרי משאבות

כיצד מבצעים את ההתקנה על הצד הטוב ביותר?

התקנת חדרי משאבות ומאגרי מים מחייבת מקצועיות, ניסיון וחשיבה מושכלת בהתאמה אישית ללקוח. העניין אף מהווה חלק בלתי נפרד מהעמידה בדרישות שירותי הכבאות ומכון התקנים הישראלי. ההתקנה כוללת את היבטי התכנון והביצוע הבאים:

• מיקום – חשוב לתכנן במדויק את מיקום המשאבות ובהתאם לכך גם את מיקום מאגרי המים. ניתן למקם מאגרי מים בתוך המבנה ואף מחוצה לו, הבדלים שמשפיעים על סוג החומר שממנו עשוי המיכל (נירוסטה, פיברגלאס ועוד).
• נפח ועוצמה – על החברה המבצעת לקבוע את נפח המים במאגר המים שייבנה וכן את עוצמת המשאבות (משאבות סולר הינן החזקות ביותר וניתן למצוא גם משאבות חשמליות).
• בקרה – כל חדר שכזה חייב לכלול בקרים חכמים שמנטרים כל העת את מפלס המים במאגר ולחץ המשאבות.
• סביבת המשאבות – יש לתכנן בצורה נכונה את התאורה ומפסקי החירום בחדרים אלו.

כמובן שחלק בלתי נפרד מההתקנה הוא מתן תשומת לב ליכולות הנגישות לאנשי התחזוקה, שכן כל משאבה מחוברת למנוע שאותו יש לתחזק לפי הוראות היצרן.

 
 
 
חברת א. דנן תשמח לעמוד לשירותכם עם תכנון וביצוע של התקנת חדרי משאבות ומאגרי מים ברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בכל התקנים הנדרשים. צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-7814266.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200

דילוג לתוכן