מערכות גילוי אש

חברת א. דנן מערכות כיבוי וגילוי אש מנוסה בתכנון ובהתקנה של מערכות גילוי אש – השלב הראשון בדרך לכיבוי אש ולבטיחות. כמו כן, מספקת החברה שירותי אחזקה ותיקון של מערכות גילוי אש קיימות.

גילוי מהיר של דליקה וזיהוי מקורה במועד יכול להיות ההבדל בין טיפול מוצלח לאסון. ללא יכולת זיהוי של דליקה במועד, לא ניתן להפעיל את האמצעים הקיימים למטרת כיבוייה. חשוב להיות מוכנים מראש לגרוע מכל ולהתקין מערכות גילוי אש היכולות להציל חיים בשעת חירום.
המערכת מאפשרת גילוי מוקדם של השריפה עוד בטרם יציאתה מכלל שליטה וכך ניתן:

 1. לפנות את המבנה באופן יחסית בטיחותי
 2. למנוע את התפשטות השריפה
 3. להשתלט על השריפה במהירות ולמנוע פגיעות בגוף ובנפש ונזקים לרכוש
מערכות גילוי אש

אל תחכו שמשהו ישתבש – התקינו עוד היום ציוד גילוי אש!

א. דנן הינה אחת החברות המובילות בתחום שיווק והתקנת ציוד גילוי אש. במהלך שנות הפעילות שלנו, הענקנו את שירותינו עבור שורה ארוכות של לקוחות פרטיים ועסקיים מכל קצוות הארץ. אצלנו תוכלו ליהנות משירותים נלווים כמו התקנת מערכות כיבוי אש וכן מבקרה, בדיקה ותחזוקה של ציוד ומערכות גילוי וכיבוי אש ועוד..

מה החשיבות של מערכות כיבוי האש?

 • פינוי מהיר – מערכות גילוי אש מסייע במקרים רבים ממש להציל חיים. מדובר בציוד חכם אשר מזהה את השריפה ברגע שהיא פורצת, ועוד לפני שהיא מתפשטת הוא מתריע בקולי קולות על קיומה. התרעה זו היא חיונית וחשובה, כיוון שהיא למעשה זו שמבשרת לכל מי שנמצא בבניין שקיימת סכנה, ושעליו למהר ולהתפנות מהמבנה.
 • טיפול יעיל בשריפה – ציוד גילוי אש מאפשר לטפל בשריפה עוד לפני שהיא יוצאת מכלל שליטה: לעתים קרובות ניתן להשתלט עליה באמצעות מטפים, דליי מים וכדומה. אין ספק שהטיפול המהיר והיעיל בשריפה מונע נזק לרכוש ומציל נפשות.

מערכות חדשניות לגילוי אש

כדי להעניק ללקוחותיה את השירות הטוב ביותר, החברה מקפידה להתעדכן ללא הרף בכל השינויים והחידושים בתחום ומיישמת את מיטב השיטות והעזרים לגילוי ולכיבוי אש. כמו כן, רואה עצמה החברה מחויבת לעמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר של איכות ועובדת בהתאם לתקנים המחמירים בענף.


צוות החברה מונה אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, אשר מתכננים מערכות גילוי אש, תוך התאמתן במיוחד לצרכיו של כל לקוח ולקוח, בהתאם לדרישות הרלוונטיות ולתקציב העומד לרשותו. הצוות מקפיד לבצע כל התקנה במקצועיות ובדייקנות, על מנת להבטיח כי בשעת הצורך, תתפקד המערכת בצורה הטובה ביותר האפשרית.
מערכת גילוי אש

כיום קיימות סיבות רבות להתלקחות שריפות במבני מגורים, כגון:

 • העמדת תנור חימום בסמוך לכורסאות, לספות, לוילונות או לשמיכות
 • השארת סדין חשמלי דולק לאורך כל הלילה
 • ייבוש בגדים על גבי מפזרי חום ותנורים
 • הוספת נפט לתנור בוער
 • בישול על אש גלויה וללא השגחה
 • הדלקת נרות במקומות שאינם יציבים
 • אי כיבוי סיגריות
 • חוסר תשומת לב למשחק של ילדים בגפרורים ובמצתים ועוד..

מקימים עסק חדש? מחדשים את הרישיון העסק? אנחנו כאן עבורכם!

על מנת להקים עסק חדש, או לחדש את הרישיון בעסק קיים, עליכם לעמוד בתקנים ביותר של מכבי האש. לשם כך חשוב שתקבלו ייעוץ מקצוע מאחד המומחים של א. דנן, אשר בקיא בתחום של ציוד גילוי אש ומערכות כיבוי אש, כדי שרישיון העסק שלכם לא יתעכב. מעבר לכך, ייעוץ זה יעזור לכם לוודא שלא שכחתם להצטייד בציוד מסוים ומצד שני שלא רכשתם יותר מדי ציוד, שלמעשה לא יהיה לכם בו כל שימוש.

מערכות גילוי אש הכרחיות כמעט בכל בית עסק, הן עשויות להציל חיים ותורמות לתחושת הביטחון שלכם ושל העובדים. כדי להעניק ללקוחות החברה שירות מקיף ואמין, מספקת החברה גם שירותי אחזקה ותיקונים של מערכות אותן התקינה על מנת לשמר את המערכת במצב תקין ומוכן לפעולה.

התקינו מערכות גילוי אש - הצילו חיים

חברת א דנן מערכות כיבוי אש מעניקה שירותי ייעוץ, תכנון, התקנה, תחזוקה ותיקון של מערכות גילוי אש.
נציגי חברתנו ישמחו לעמוד לשירותכם, לספק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה אישית בבחירתה ובעיצובה של מערכת גילוי אש המתאימה לדרישותיכם הייחודיות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200

דילוג לתוכן