התקשרו עכשיו
התקשרו עכשיו

מערכות כיבוי למנדפים

המטבח במסעדה או בבתי מלון מהווה סיכון שריפה פוטנציאלי. צוות המטבח חשוף כל הזמן לחום מסיבי. מקורות חום אלו מובילים לעיתים להתפרצות שריפה. מערכת הגנה מפני אש במסעדה מספקת את הפתרון הבטוח ביותר למטבחים.

לכן, בכל מטבח תעשייתי, חשוב מאוד להתקין מערכת כיבוי אש למנדפים, אשר גם תזהה את העובדה שפרצה דליקה בשלב כמה שיותר מוקדם, וגם תספק לדבר מענה.

מערכת כיבוי אש למנדפים

כיצד מערכת כיבוי מנדפים פועלת?

מערכת כיבוי במנדפים (אוטומטית) למטבחים WCK כוללת כמה גלאי חום, אשר מזהים עלייה חדה של טמפרטורה ושולחים התראה הן למערכת והן לבעל המקום. ברגע שמופעלת ההתראה, מיכל הכיבוי האוטומטי מופעל גם הוא, ודואג לכך שחומר הכיבוי יותז אל עבר הלהבות. המתזים עצמם מותקנים במנדפים הקיימים במטבח, ומבטיחים כיסוי מלא של האזור לטובת שליטה מלאה באש בזמן דליקות.

החומר המותז אל עבר הלהבות הוא פוספט נוזלי, המסוגל לדכא את כל סוגי האש, לרבות אש הניזונה משומני בישול. למעשה, כאשר הפוספט הנוזלי בא במגע עם שומן בישול, הוא הופך לקצף של ממש ויוצר חציצה בין האש והחמצן. הדבר מביא, כמובן, לכך שהאש נחנקת ודועכת, ותורם מאוד למזעורם של נזקי הדליקה.

בנוסף לפעולה של כיבוי האש, המערכת דואגת לניתוק מיידי של הגז והחשמל, על מנת שלא תהיה התלקחות חוזרת של האש.

מה היתרונות של מערכת כיבוי אש למנדפים?

  • הפוספט הנוזלי הינו בטיחותי לשימוש, ואפילו אינו גורם נזק למשטחי פלדת אל-חלד, שלא כמו חומרי כיבוי אחרים.
  • כל חלקי המערכת מעוצבים בצורה אסתטית ויפה, ואינם פוגעים בעיצוב הקיים של המטבח.
  • המערכת מיוצרת תחת ברה קפדנית, אושרה על ידי מכון התקנים ונושאת תקן UL-300 Uותו איכות CE.

מי זקוק לכיבוי אש למנדפים?

החוק מחייב התקנת מערכות כיבוי אש למנדפים במסעדות ובתי עסק ההעוסקים בפעולות הכנה של מזון.המערכת מסייעת בכיבוי שריפות מבלי להפסיק את כל פעולת המטבח. תמצאו את מערכות כיבוי האש למנדפים במטבחי מסעדות, מטבחי בתי חולים, אולמות אירועים, בתי מלון , מרכזי כנסים ואזורי בישול מסחריים אחרים.

רוב מערכות כיבוי האש למנדפים במסעדות מחוברות לתחנת הבישול בשני מקומות מרכזיים: מכסה המנוע מעל עמדת הבישול וקו הגז העובר בתחנת הבישול. שני החיבורים הללו מהווים את המרכיבים החשובים ביותר של מערכת כיבוי האש במסעדה .החלק שמנתק את הדלק, והחלק שמחיל את מדכא האש הכימי.

מערכת כיבוי אש אוטומטית למנדפים

חשוב לדעת! חברות הביטוח מכירות אך ורק במערכות לגילויי וכיבויי אש שאושרו ע"י מכון התקנים

בין לקוחותינו: רשת פתאל, מלונות לאונרדו, שב"ס, רשת יוחננוף, ישרוטל, APPLE, Google, משרד החינוך, משרד השיכון, משרד החקלאות, תע"ש, אלביט, בז"ן, בזק, אלעל, R2M, ארומה, לנדוור, קפה גרג, מסעדת טוטו, מסעדת קלארו שרונה ומוסדות רבים נוספים.

א.דנן מערכות כיבוי אש – מוסמכת למתן שירות ותחזוקה למערכות WCK מתוצרת להבות ייצור ומיגון בע"מ,
בחברתנו טכנאים מוסמכים למתן שירות ע"י היצרן.
נשמח לשירותכם ולספק לכם את כל המידע אודות מערכת כיבוי אוטומטי למנדפים
על מנת שתוכלו להיות בטוחים שהיא עונה בצורה מושלמת על הצרכים שלכם.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200