ספרינקלרים

 
 
בשעת חירום, כששריפה פורצת, דרושה לכם התגובה המהירה והיעילה ביותר כדי שתוכלו למגר את הבעיה בבהילות האפשרית.
 

מערכות הספרינקלרים של א. דנן מערכות כיבוי אש

 
חברת א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ מתמחה בהתקנת מערכות ספרינקלרים יעילות ואופטימליות, הנותנות מענה איכותי וחכם לדליקות בשעת אמת, עבור מוסדות, חברות, מבנים ציבוריים, מבני תעשייה ועוד.
 
072-3213702
שירותי החברה מתחילים בתכנון המערכת לפרטי פרטיה, בהתאם לצורכי הלקוח, לתנאי מקום ההתקנה ולתקנים הישראליים והאמריקאים בתחום – כולל בדיקות לחץ וספיקה של רשת המים. במידת הצורך משולבים ספרינקלרים עם אמצעי כיבוי אש נוספים, כגון משאבות מים, מערכות גילוי עשן וכן הלאה. התקנת הספרינקלרים נעשית על פי התקן הישראלי (1596) והתקן האמריקאי (N.F.P.A – 13). זאת על מנת לתת לכם את הפיתרון המובחר והנכון ביותר נגד סכנת אש.
 
ספרינקלרים
 

ספרינקלרים – פיתרון מציל חיים

 
התקן זה של צינורות ומתזים אומנם כמעט שאינו נראה על פני התקרה, אולם ברגע הנכון הוא שם כדי להמטיר מים על כל פני השטח בצורה מקיפה, תוך מיגור האש עם תחילתה. ספרינקלרים הם מערכת אוטומטית, המיועדת לפעול באופן עצמאי מיד עם גילוי של עליית טמפרטורות חדה, המצביעה על פריצת להבות בחלל. ההפעלה הזו, שאינה תלויית אדם, מבטיחה כי גם כאשר אין איש במקום הספרינקלרים יוכלו להציל את המבנה ותוכנו משריפה שפרצה בו.
 

תחזוקה ובדיקות תקינות – חובה בכל ציוד כיבוי אש

 
גם המערכת הטובה ביותר נגד שריפות יכולה להתקלקל עם השנים. אלא שבשעת שריפה, כאשר כל שנייה קובעת, אין לכם את הפריבילגיה להקדיש זמן לתיקון הבעיה. לכן חשוב לדאוג לבדיקות תקופתיות לספרינקלרים ומערכות דומות כקבוע בחוק ובתקן. א. דנן מציעה שירות קבוע המבטיח את תקינות המערכת בשעת חירום, המבוצע על ידי טכנאי שהוסמכו לכך.

כל בדיקה של מערכת הספרינקלרים נעשית בסטנדרטים גבוהים ועל פי התקן (1928), כולל הכנת דו"ח מפורט עבור הרשויות המתאימות.