הגנה מפני אש

הגנה מפני אש – דאגה ראשונה במעלה

האם הבית שלכם מוגן מפני אש? האם אתם יכולים להיות בטוחים שלא תגיעו מחר בבוקר למשרד שרוף? הגנה מפני אש איננה דבר של מה בכך, ויש להתקין מערכות כיבוי אש בכל בית ומשרד על מנת להגן עליהם מפני האש.

מהו אמצעי ההתרעה הטוב ביותר?

אמצעי ההתרעה נגד אש שאין שני לו זה האף האנושי. כל גלאי עשן אחר ייכנס לפעולה הרבה אחרי האף האנושי. אם כך, למה צריך גלאי עשן? הבעיה הגדולה ביותר נעוצה בכך שהאף שלנו נע בין הבית לבין המשרד, והוא יכול להרגיש בסכנה רק בסביבה הקרובה ביותר, ולכן גלאי העשן צריכים להחליף אותו בשעות ההיעדרות.

אך מה בעצם המשמעות בגלאי עשן שזועק עד לב שמיים מבלי שישמעו אותו? העניין הוא לא בקול שמפיק הגלאי, אלא בהתרעה שהוא שולח למערכות שונות אליהן מחובר. בזכות אותם גלאים תוכלו לקבל אינדיקציה אודות סכנת אש בצורה מיידית.

אם כך, מומלץ מאוד להתקין גלאי אש ועשן הן בבית והן במקום העבודה ולחבר אותם למערכת שתאפשר לכם לקבל התרעה מיידית – מייל, טלפון נייד ועוד.

ספרינקלרים
ספרינקלרים

מערכות כיבוי אוטומטיות

מעבר לגלאי אש, ישנן גם מערכות כיבוי שיכנסו לפעולה ברגע שטמפרטורת החדר תעלה מעבר לרמה סבירה. מערכות אלו מכונות ספרינקלרים, או בעברית מתזים. היתרון הגדול ביותר של המערכות הללו נעוץ בכך שהן משתלטות על מרבית השריפות בצורה יעילה.הבעיה היא שהמערכות הללו מזרימות לחדרים הרבה מים, ובצורה זו פוגעות ברכוש. כיום, בכל הבניינים הגבוהים ישנה חובה להתקין ספרינקלרים במטרה להגן על הדיירים בצורה הטובה ביותר מפני אש. לכך יש סיבה מרכזית ובולטת – כיום הסולמות של מכבי האש מגיעות רק עד הקומה ה- 15, ולכן חשוב ביותר להגן על הדירות מפני סכנה זו בצורה היעילה ביותר.

מערכות כיבוי ידניות

זיהיתם ריח של עשן, ראיתם מוקד של שריפה קטנה שעוד לא התפשטה, מה עכשיו? אפשר לרוץ עד לברז הקרוב או לחנוק את השריפה באמצעות שמיכה, אך איפה תמצאו שמיכה באמצע המשרד? אם כך, חשוב שבכל בית ומשרד יהיו לכם אמצעי כיבוי זמינים, כאשר המוצר הבולט ביותר הוא המטף. השימוש בו נוח ונגיש, והוא צריך להיות ממוקם בהישג יד. מטרתו של המטף לפתור בעיות כל עוד הן קטנות.

מה הדרך הטובה ביותר להגן על הבית והמשרד מפני האש?

אמצעי ההגנה הטוב ביותר הוא השילוב בין כל הגורמים שפורטו לעיל. בשלב הראשון עומד לרשותכם גלאי העשן, שמתפקידו להתריע על בעיות, בין אם אתם בסביבה ובין אם לא. אם יש מישהו בסביבה הקרובה של מוקד השריפה, הוא יכול לפתור את הבעיה באמצעות מטף. במקרה והשריפה תתפשט ותהפוך לסכנה רצינית יותר, יכנסו לפעולה הספרינקלרים.

חברת א. דנן מערכות כיבוי אש מספקת לכם מגוון פתרונות וייעוץ מקצועי להגנה הטובה ביותר מפני אש.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200

דילוג לתוכן