התקשרו עכשיו
התקשרו עכשיו

תחזוקת מנדפים

חברת א. דנן מתמחה בביצוע בדיקות בטיחות אש, הנדרשות בעת התקנה או תחזוקת מנדפים. הבדיקות מתבצעות על ידי בודק מוסמך ומנוסה, אשר בודק את תקינות מערכות כיבוי האש של המנדף, האם הן עומדות בתקנים. לאחר מכן יש לבצע ניקוי של מנדפים וארובות על פי כל דרישות התקן, ולוודא שכל המתקנים עובדים בצורה תקינה ובטיחותית.

לקבלת הצעת מחיר ולמידע נוסף על מערכות כיבוי אש למנדפים חייגו:
073-7814266

מנדפים הם מתקנים שמיועדים לנידוף עשן והם מותקנים בדרך כלל במסעדות, במטבחים תעשייתיים, במפעלים ועוד. בגלל העובדה שהם מנדפים עשן, המנדפים תורמים מאוד גם למניעת שריפות, ויש להם תפקיד חשוב ביותר.

למעשה, מנדפים הם חשובים ביותר לקבלת רישיון עסק, ועסקים שמפעילים מטבחים תעשייתיים או מכונות שמייצרות עשן – חייבים להתקין מנדפים כדי לקבל רישיון פעולה. אבל, מעבר לתחזוק המנדפים עצמו, חשוב מאוד לבצע בדיקת תקינות של כל מערכות גילוי האש והעשן במקום, על מנת להיות בטוחים שהן תעבודה כמו שצריך במקרה הצורך. לצורך כך יש להזמין בודק מוסמך המתמחה בביצוע בדיקת בטיחות אש, ולהבטיח שכל המתקנים פועלים בצורה תקינה.

תחזוקת מנדפים התאם לתקן

תחזוק מנדפים - כך זה עובד

על מנת שהמנדפים יבצעו את פעולתם כמו שצריך, חשוב מאוד לתחזק אותם בצורה טובה. על מנת לעשות זאת יש להזמין טכנאי מנדפים מוסמך לפחות אחת לשנה ולפי הצורך, ולדאוג שהוא יבצע בדיקה יסודית של כל מנדף ומנדף.

מה כוללת תחזוקת מנדפים?

תחזוק מנדפים כולל, בין היתר, את הפעולות הבאות:

 
  • סריקה ראשונית – צוות הטכנאים מבצע סריקה ראשונית במקום, על מנת לוודא שאין שום נקודת חשמל חשופה, מתקני בישול לא תקינים או לא יציבים, חפצים שנמצאים בסביבה ויכולים להוות סכנה ועוד. כל אלה מטופלים בו במקום, לטובת יצירת סביבת עבודה בטיחותית עבור כולם. • הכנה לניקוי המנדפים – לאחר סיום הסריקה הראשונית, מכסה צוות העובדים את נקודות החשמל ואת הרצפה, ומכין את השטח לעבודה.
  • ניקוי מנדפים – ניקוי המנדפים מורכב ממספר שלבים, לרבות גירוד שכבת השמן הראשונה בעזרת שפכטל, התזה של מסיר שומנים על המנדף ובתוכו ולאחר מספר דקות – שפשוף המנדף באמצעות ברזלית והתזת מים חמים על האזור. בשלב זה חשוב מאוד להשתמש במסיר שומנים על בסיס מים, ולבצע את הפעולות שוב ושוב עד לקבלת מנדף נקי לחלוטין, שיהיה בטוח לשימוש.
  • ניקוי תעלות וארובות – לאחר ניקוי המנדף עצמו, יעבור הצוות לניקוי הארובות והתעלות אשר דרכן עובר העשן. הניקוי הזה חשוב מאוד שכן שומן מצטבר גם על התעלות ועל הארובות, ואם לא מנקים אותו בזמן הוא עלול להוות סכנה ברורה ומיידית להתפרצות של דליקות. ניקוי זה, בדומה לניקוי מנדפים, מתבצעת באמצעות גירוד שכבות השומן בשפכטל, עד לחשיפה מלאה של המתכת.
 
תחזוק מנדפים חשוב לבצע בצורה יסודית ומסודרת לפחות אחת לשנה, ובמטבחים שפועלים תדיר – אפילו בתדירות יותר גבוהה. יש חשיבות גדולה מאוד לכך שעבודות התחזוקה תתבצענה על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ומנוסים, אשר ברשותם כל התעודות הנדרשות ואשר עושים שימוש אך ורק בחומרים המאושרים על ידי מכון התקנים.

א. דנן לשירותכם

להזמנת בדיקת בטיחות אש בטרם תחזוק מנדפים צרו עמנו קשר טלפוני 073-7814266
או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200