גלאי עשן

 
 

כדי לא לשרוף כסף, התקינו עוד היום גלאי עשן!

 
כאשר חלילה פורצת שריפה, אסור לאבד אף דקה. כל רגע עלול להיות מכריע בין חיים למוות. לכן חובה על כל מקום ציבורי להתקין מערכות גילוי וכיבוי אש, מערכת גלאי עשן, ספרינקלרים, מטפים או כל ציוד אחר שיוכל להתריע בפני שריפה ולתת מענה ראשוני לכיבויה בזמן. היעילות של המוצרים הללו היא מוכחת והיא גם מה שהפכה אותם לפופולאריים בכל בית עסק ולפעמים גם בבתים פרטיים. חברת א.דנן מציעה עבורך מבחר רחב של גלאי אש שיוכלו להתאים לצרכים שלכם.
 
072-3213702
 
גלאי עשן
 
 
 

התקינו גלאי עשן – כדי לשמור על השקט הנפשי שלכם

 
תפקידו הוא למעשה איתור וגילוי פרצת שרפה. לא פעם שריפות פורצות במקומות בהם לא שוהים בני אדם שיכולים להזעיק עזרה. גלאי העשן הוא זה שמבצע את התפקיד הזה. הוא מתריע באופן מיידי, בטרם הלהבות מתפשטות. חשוב מאד ומומלץ שיהיה גלאי עשן בכל חלל במבנה.

הגלאי יכול להתריע מפני שריפה בצורות שונות כגון: אזעקה, כריזה או כל צורה אחרת שמזעיקה את האנשים השוהים במבנה, ומסמנת להם להתפנות מהמבנה. כך לא יגרם להם כל נזק. חברת א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ תשמח לייעץ לכם באיזה גלאי עשן להשתמש כך שיתאים לצרכים שלכם.
 
 
 
 

גלאי עשן יצילו את חייכם באמצעות טכנולוגיה מתקדמת

 
גלאי העשן אמנם מתריעים מפני שריפה, אך אינם מסייעים בכיבויה. ישנה אפשרות לשלב בגלאי עשן מערכות שונות שיכולות במקביל לדווח למוקדי החירום על השריפה שפרצה או מערכות גלאי עשן להן יש חיבור למערכות מיזוג האוויר שמתנתקות באופן אוטומטי ברגע שפורצת שריפה.

מערכות כיבוי אש שמטרתן לסייע בכיבוי השריפה יכולות להיות ידניות, כמו מטפים וזרנוקים, או כאלו שמופעלים על ידי פעולה אוטומטית כגון ספרינקלרים. הספרינקלרים פועלים בצורה הבאה: לספרינקלרים ראש זכוכית ובו נוזל מיוחד. כאשר הנוזל מתחמם, מתפוצץ ראש הזכוכית ואז ניתזים מים שנמצאים בצינורות שמחוברים לספרינקלרים. וכך הציוד הזה יכול לספק מענה ראשוני לכיבוי שריפות. הצוות שלנו ילווה אתכם באופן צמוד ומקצועי ויסייע לכם לבחור מערכות גילוי אש טובות ומשתלמות ביותר.
 

צוות א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ ישמח לעמוד לשירותכם!

 
התקשרו אלינו עוד היום ותיהנו משירותי חברה המנוסה בתכנון ובהתקנה של מערכות לכיבוי ולגילוי אש תוך עמידה בתקנים הקפדניים והמחמירים ביותר. בנוסף תוכלו ליהנות משירות תיקונים ומשירותי אחזקה, אשר ישמרו על המכשירים שלכם תקינים לעת הצורך.

אז למה אתם מחכים? צרו עמנו קשר עוד היום ותקבלו שירות מהיר ומקצועי