גלאי עשן

 

מדוע חשוב להתקין גלאי עשן?

 
יותר ויותר אנו שומעים בחדשות שריפות שפורצות בבתים, כדי למנוע פגיעה בנפש וברכוש, חשוב ביותר להתקין גלאי עשן. הגלאי מתריע בעזרת צפצוף על התרחשות שריפה בשלביה המוקדמים וכך מאפשר לכל אדם להימלט במידי ולהזעיק מערך כיבוי אש.
ב- א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ רואים חשיבות עליונה בהתקנת גלאי עשן, שכן מניסיונו הרב הם הצליחו להציל לא פעם חיי אדם ואף למנוע פגיעה קשה ברכוש.
 
 

גלאי עשן מציל חיים!

 
כאשר חלילה פורצת שריפה, אסור לאבד אף דקה. כל רגע עלול להיות מכריע בין חיים למוות. לכן חובה על כל מקום ציבורי להתקין מערכות גילוי וכיבוי אש, מערכת גלאי עשן, ספרינקלרים, מטפים או כל ציוד אחר שיוכל להתריע בפני שריפה ולתת מענה ראשוני לכיבויה בזמן. היעילות של המוצרים הללו היא מוכחת והיא גם מה שהפכה אותם לפופולאריים בכל בית עסק ולפעמים גם בבתים פרטיים. חברת א.דנן מציעה עבורך מבחר רחב של גלאי אש שיוכלו להתאים לצרכים שלכם.
 
 

היכן מתקינים את גלאי העשן?

 
טבעו של העשן יהיה לעלות כלפי מעלה, על כן חשוב שגם ההתקנה תתבצע במקום גבוה כמו תקרת הבית או במבואה של כל כניסה לחלל ועל מנת להצליח להגיע ליעילות הכי גדולה, כדאי גם להתקין גלאי בכל חלל שקיים בבית, כך ניתן למקסם את הבטיחות.
 
 
גלאי עשן
 
 
 

התקינו גלאי עשן – ושמרו על השקט הנפשי שלכם

 
תפקידו של גלאי העשן הוא לבצע איתור וגילוי פרצת שרפה. לא פעם שריפות פורצות במקומות בהם לא שוהים בני אדם שיכולים להזעיק עזרה. גלאי העשן הוא זה שמבצע את התפקיד הזה. הוא מתריע באופן מיידי, בטרם הלהבות מתפשטות.
חשוב מאד ומומלץ שיהיה גלאי עשן בכל חלל במבנה.

הגלאי יכול להתריע מפני שריפה בצורות שונות כגון: אזעקה, כריזה או כל צורה אחרת שמזעיקה את האנשים השוהים במבנה, ומסמנת להם להתפנות מהמבנה. כך לא יגרם להם כל נזק. חברת א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ תשמח לייעץ לכם באיזה גלאי עשן להשתמש כך שיתאים לצרכים שלכם.
 
 
 
 

האם אפשר להתקין גלאי עשן לבד?

 
למעשה כל אחד יכול להתקין בעצמו גלאי עשן בביתו. ההתקנה עצמה יחסית פשוטה שכן מדובר בהדבקה של גלאי העשן לתקרה בעל ידי דבק ייעודי או באמצעות ברגים שמגיעים עם הגלאי. במוסדות ובמבנים גדולים יש להיעזר בחברת מומחית למערכות כיבוי אש.
 
 

כמה עולה גלאי עשן?

 
בהתקנה של גלאי עשן שמחובר לחשמל או גלאי שמחובר למערכת אזעקה, עלות ההתקנה תהייה בממוצע 300-450 ₪, כולל את המחיר של הגלאי. המחיר ישתנה בתוך הטווח הזה לפי סוג הגלאי ובהתאם לחברה שתספק עבורכם את השירות וכן לפי המרחק בין הגלאי לנקודת החשמל או חיבור למערכת אזעקה ולפי סוג ההתקנה שתבחרו – מעל הטיח או מתחתיו.

להצעת מחיר להתקנת גלאי עשן צרו קשר>>
 

הצלת חיים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת

 
גלאי העשן אמנם מתריעים מפני שריפה, אך אינם מסייעים בכיבויה. ישנה אפשרות לשלב בגלאי עשן מערכות שונות שיכולות במקביל לדווח למוקדי החירום על השריפה שפרצה או מערכות גלאי עשן להן יש חיבור למערכות מיזוג האוויר שמתנתקות באופן אוטומטי ברגע שפורצת שריפה.

מערכות כיבוי אש שמטרתן לסייע בכיבוי השריפה יכולות להיות ידניות, כמו מטפים וזרנוקים, או כאלו שמופעלים על ידי פעולה אוטומטית כגון ספרינקלרים. הספרינקלרים פועלים בצורה הבאה: לספרינקלרים ראש זכוכית ובו נוזל מיוחד. כאשר הנוזל מתחמם, מתפוצץ ראש הזכוכית ואז ניתזים מים שנמצאים בצינורות שמחוברים לספרינקלרים. וכך הציוד הזה יכול לספק מענה ראשוני לכיבוי שריפות. הצוות שלנו ילווה אתכם באופן צמוד ומקצועי ויסייע לכם לבחור מערכות גילוי אש טובות ומשתלמות ביותר.
 
 
 
כמה גלאי עשן מומלץ להתקין?
 
האם יש תחזוקה מיוחדת לגלאי עשן?
 
 

צוות א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ ישמח לעמוד לשירותכם!

 
חברתנו א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ מספקת לקהל לקוחותינו מבחר גדול של פתרונות מקצועיים בתחום ציוד כיבוי האש. כמו כן, אנו מעניקים שירותי תחזוקה והתקנה של מערכות גילוי אש ועשן בסטנדרט גבוה ביותר שמתאים לבתים פרטים, למוסדות, חברות ובתי עסק.

צרו עמנו קשר עוד היום ותקבלו שירות מהיר ומקצועי
072-3213702