ציוד כיבוי אש

 
 

אספקה, התקנה ותיקון ציוד כיבוי אש

 
חברת א. דנן מערכות מנוסה בתכנון ובהתקנה של ציוד גילוי אש מזה 30 שנה, מאושרת כספק של משרד הלקוחות ובין לקוחותיה: תנובה, קוקה קולה, בנק הפועלים, אלביט ועוד..

מטפים מיטלטלים (אבקה, גז הלון) בגדלים שונים, גלגלונים, זרנוקים, מזנקים, ארונות כיבוי אש ועוד. ההתקנה מבוצעת על ידי טכנאים מקצועיים ומיומנים אשר עברו קורסי הסמכה של מכון התקנים הישראלי.
 
ציוד כיבוי אש
 
בשעת שריפה כל שנייה חשובה, ויכולה אף לעשות את ההבדל שבין חיים למוות. לכן, ככל שנקדים להתחיל במאמצי הכיבוי בכוחות עצמנו, כך נוכל לצמצם את היקף הנזק לרכוש, את הפגיעות בגוף ובנפש. לשם כך אנו זקוקים לציוד כיבוי אש.

עם חברת א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ תוכלו גם אתם להיערך לשעת חירום ולצייד את ביתכם, משרדכם או כל מקום אחר בציוד כיבוי אש ידני.
 
072-3213702

ציוד כיבוי אש – הכוח נמצא בידיים שלכם

 
גם אם הבחנתם בשריפה ברגע שבו פרצה וגם אם הספקתם להזעיק את מכבי האש, אסור לכם לבזבז אף לא שנייה אחת. עם ציוד כיבוי אש תוכלו לספק מענה ראשוני לשריפה, למנוע את התפשטותה ונזקיה לרכוש ולאפשר לאנשים להתפנות מהמבנה באופן בטוח וללא פגע. ציוד זה ניתן להפעלה ידנית קלה ופשוטה, ואינו דורש ידע מקצועי או ניסיון של כבאי ותיק. כך שכל אחד ואחת מכם יכול למנוע אסון במו ידיו.

חברת א. דנן משווקת ומתקינה ציוד כיבוי אש ידני, שיאפשר גם לכם להתמודד השריפה, כבר בשלביה הראשונים:

  • מטפים מיטלטלים בגדלים שונים, עם מילוי גז הלון או אבקה
  • גלגלונים
  • זרנוקים
  • מזנקים
  • ארונות כיבוי
  • מערכות קצף

צוות החברה מעניק לכל לקוח ייעוץ מקצועי והכוונה בבחירת הציוד המתאים ביותר לתנאים הסביבתיים ולסיכונים הייחודיים שבמקום.

למידע נוסף אודות מערכות כיבוי האש לחצו כאן
 
צפו בפעולתה של מערכת הקצף לכיבוי אש
 
 

המומחיות שלנו, הביטחון שלכם

 
עם חברת א. דנן אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שגם בשעת חירום, יש לכם על מי לסמוך. פרט לייעוץ המקצועי שאנו מעניקים, כל התקנה של ציוד כיבוי האש מתבצעת על ידי מתקינים מקצועיים ומורשים ובהתאם לתקנים המחייבים. כמו כן, חברתנו מעניקה שירותי תיקון ותחזוקה, כדי לתקן נזקי בלאי ולהבטיח שברגע האמת הציוד אכן ימלא את ייעודו.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף למשפחת לקוחותינו המרוצים, שכבר נהנים משקט נפשי הנובע מן הידיעה שברשותם ציוד כיבוי אש שיכול להציל את חייהם בשעת שריפה. לפרטים נוספים ולקבלת ייעוץ – צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה.