התקשרו עכשיו

צינור כיבוי אש | זרנוק כיבוי אש

סכנת השריפה אורבת לנו בכל מקום ובכל זמן, כיום ישנם פתרונות רבים לכיבוי אש, כולל צינור כיבוי אש הנחשב לבסיסי ולהכרחי. התקנה מקצועית ותחזוקה שוטפת יבטיחו שהצינור ימלא את ייעודו בעת צרה ויסייע בכילוי הלהבות.

צינור כיבוי אש

צינור כיבוי אש - אמצעי מציל חיים

שריפה יכולה להיווצר מסיבות שונות – החל מקצר במוצר חשמל, דרך סיגריה דולקת וכלה בשמש חזקה. תוך דקות היא יכולה להתפשט ברחבי המבנה ולהשאיר אותנו בסכנת חיים של ממש. לאורך השנים פותחו מספר פתרונות שמסייעים לנו לכבות את האש במהירות האפשרית, וציוד לכיבוי אש הפך לציוד חובה במבנים פרטיים, עסקיים ומסחריים כאחד. צינור כיבוי אש הוא דוגמה לציוד שעומד לרשותנו בזמן שריפה.
צינור כיבוי אש - א. דנן

לכל בניין מתלווה תוכנית בטיחות באש, בה מפורטים כל האמצעים הקיימים במבנה לצורך גילוי האש וכיבויה. על תוכנית זו להיות מאושרת על-ידי הרשות הארצית לכבאות ולהצלה, שמוודאת כי נעשה הכול כדי להבטיח את שלומם של באי המבנה בעת שריפה. כאמור, צינור הכיבוי הוא רק אמצעי אחד מתוך רבים, שמרכיבים את מערך בטיחות האש.

אף פעם לא מאוחר להציב במבנה צינור כיבוי אש – לכל מקרה שלא יהיה!
חייגו אלינו ותקבלו ייעוץ וליווי מלא מהמומחים של א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ.

4 יתרונות של צינור כיבוי אש:

  1. פתרון קבוע – צינור הכיבוי מותקן במיקום אסטרטגי שנקבע מראש, וניצב שם באופן קבוע. ברגע שכל דיירי המבנה או העובדים בו מכירים את מיקומו, ביכולתם לגשת לשם בעת הצורך מבלי לבזבז זמן יקר על חיפושים. אמצעי כיבוי זה מאפשר לפתור את הבעיה בעודה קטנה, מבלי לאפשר לה להתפשט ולגרום לנזקים בגוף וברכוש.
  2. אספקת מים – ציבור כיבוי מסייע להוביל מים למוקד האש, אמצעי מוכח ויעיל לכיבוי שריפות. מים הם ללא ספק אמצעי הכיבוי המוכר והיעיל ביותר שיש. גלגלון כיבוי מאפשר הזרמה של מים בכמות גדולה ובצורה מיידית.
  3. זמין וקל לתפעול – גלגלון כיבוי אש יש להציב בכל קומה בכל סוגי המבנים, כך שהוא מחובר למאגר מים, ונגיש לשימוש בטווח הזמן המיידי.
  4. האורך – צינורות הכיבוי שנמצאים היום בשימוש הם ארוכים דיו, כדי לתת מענה גם במרחק רב. כאן ישנה חשיבות רבה לבחירת המיקום שבו מותקן הצינור – בחירה חכמה, במיקום מרכזי עד כמה שניתן, תבטיח כי הצינור יגיע לכמה שיותר אזורים במבנה.
גלגלון כיבוי אש

היכן מומלץ להציב זרנוק כיבוי אש?

חשוב להציב גלגלון כיבוי אש בכל מבנה ציבורי או פרטי, שבו יש הרבה אנשים. בכל קומה בבניין משרדים ובבניין מגורים צריך להיות ארון כיבוי אש, ובו גלגלון לכיבוי אש. הגלגלון צריך להיות מחובר למאגר מים וזמין לשימוש מיידי. חשוב לבדוק את תקינותו של הגלגלון כמו את שאר ציוד הכיבוי, על מנת לוודא שהוא זמין ותקין.

פרמטרים לבחירת צינור כיבוי אש

התנאי היחיד לניצול היתרונות השונים של זרנוק כיבוי אש הוא לבחור אותו נכון. בשביל לבחור באופן מושכל ציוד מן הסוג הזה, קיימים כמה פרמטרים שחובה להתייחס אליהם:

אורך הצינורהמפרט המלא המתואר על ידי היצרן מאפשר להשוות בין סוגים שונים של ציוד. אם בוחרים זרנוק כיבוי אש, ניתן לבדוק למשל מה האורך של הצינור ולהסיק מכך לגבי גודל השטח שאותו הוא מסוגל לכסות במ"ר.
תקן כיבוי אשחשוב שהצינור שאותו בוחרים יעמוד בתקן כיבוי אש. החשיבות של עמידה בתקן נובעת מזה שהיא מעידה על כך שהוא עבר בדיקות ואישורים.
הפעלה נוחהכדאי לבחור דגם של צינור שקל לתפעל אותו. מלבד התפעול השוטף לצרכי תחזוקה, יש לתת עדיפות לדגם שנוח להפעיל אותו גם בשעת חירום ובעתות לחץ.

אל תקחו סיכון על החיים שלכם - רכשו גלגלון כיבוי אש

חברתנו מתמחה בהתקנה, בתחזוקה ובתיקון של כל סוגי ציוד כיבוי אש. אצלנו אתם נהנים מניסיון מקצועי, משירות אדיב, ומהיקשרות למשך זמן רב. אנו נבצע עבורכם את ההתקנה הראשונית של ציוד הכיבוי, ובהמשך נעזור לכם לשמור על תקינותו של הציוד בהתאם לדרישות החוק והצרכים שלכם.
מדובר בעניין של חיים ומוות, ולכן אין להשאיר זאת לידי המזל או לידיהם של חובבנים.
הניסיון המקצועי העשיר, לצד סטנדרטים גבוהים של התקנה ותחזוקה, יבטיחו את ביטחונם של כל השוהים במבנה.

בכל הנוגע לטיפול באש, אין זמן להצתה מאוחרת! התקשרו עכשיו 073-7814266, והיועצים של א. דנן מערכות כיבוי אש בע"מ יתאימו לכם פתרונות מתקדמים לגילוי ולכיבוי אש.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200

דילוג לתוכן