התקשרו עכשיו

מילוי מטפים זה עניין למומחים

זקוקים למילוי למטפים הנמצאים בבית העסק או בבית? א. דנן היא הכתובת עבורכם! צוות המומחים של החברה ידאג למלא את המטף בחומר המתאים ויבטיח את ביטחונכם האישי כנגד שריפות.

מילוי מטפים - חשיבותה של תחזוקה נכונה

כל עסק שמוקם בישראל חייב להתאים את עצמו לדרישות החוק מבחינת מיגון מפני אש על מנת לקבל רישיון לפעול. בעלי עסקים המשתרעים על פני שטחים גדולים יחסית, מעסיקים מספר מסוים של אנשים ומאחסנים ציוד יקר ערך, צריכים להתקין במקום אמצעי מיגון שיאפשרו לנמצאים במקום להתגונן. בין האמצעים הללו נמצאים מטפים – המסייעים להשתלטות יעילה על שריפות.

מילוי מטפים

ביצוע בדיקות תקינות ותחזוקה

על מנת להבטיח כי הם אכן יפעלו כיאות במקרה הצורך, חשוב לבצע בדיקות תקינות ועבודות תחזוקה שוטפות, ביניהן:

  • מילוי מטפים – אם עשיתם שימוש במתקנים הנמצאים בשטחכם והמכלים עוד לא התרוקנו, חשוב לדאוג למלא אותם על מנת שאם תזדקקו להם שוב – יהיה בהם מספיק חומר כיבוי שיאפשר לכם להשתלט על האש.
  • תחזוקת ספרינקלרים – חשוב מאוד לוודא כי מערכת הספרינקלרים, שמתפקדת גם כאמצעי גילוי אש וגם כאמצעי כיבוי – אכן עובדת כראוי.
  • בדיקת מתקני העזר – כחלק מהביקורת השוטפת חשוב לבדוק את שאר המתקנים הנמצאים בשטחכם, ביניהם צינורות הכיבוי, הברזים, גלאי האש והעשן ועוד.

מילוי מטפים - א. דנן לשירותכם

א. דנן מספקת שירותי תכנון והתקנת מערכות כיבוי אש, בקרת איכות לכל סוגי המערכות, כולל מילוי מטפים ובדיקה יסודית של כל שאר המתקנים והאביזרים.
הבדיקה מתבצעת על ידי טובי המומחים של החברה, ומבטיחה פעילות תקינה של כל מתקן לאורך זמן.

להזמנת שירות חייגו עכשיו 072-3213702 ונשמח לעמוד לשירותכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200

דילוג לתוכן