התקשרו עכשיו
התקשרו עכשיו

ספרינקלרים

מערכות הספרינקלרים של א. דנן מערכות כיבוי אש

בשעת חירום, כששריפה פורצת, דרושה לכם התגובה המהירה והיעילה ביותר כדי שתוכלו למגר את הבעיה במהירות.
 
א. דנן מתמחה בהתקנת מערכות ספרינקלרים (מתזים) יעילות ואופטימליות, הנותנות מענה איכותי וחכם לדליקות בשעת אמת, עבור מוסדות, חברות, מבנים ציבוריים, מבני תעשייה ועוד..
ספרינקלרים

מהם מערכות ספרינקלרים / מתזי מים?

יש כמה וכמה סוגי מערכות המיועדות להגנה מפני שריפה, בין היתר נמצא גם את הספרינקלרים נחשבים לאמצעי ההגנה האיכותי ביותר ברגעי התלקחות ושריפה. מערכות אלה מורכבות מצינורות שבקצה שלהם יש מתזים. המתזים יתחילו לעבוד ברגע של התקלחות ובאמצעותם אפשר יהיה לכבות את השריפה שדלקה או לכל הפחות להקטין את התפשטותה.

  • מערכת ספרינקלרים נחשבת למערכת בטוחה מאחר והיא לא תלויה בשום גורם אנושי שצריך להפעיל אותה.
  • ברגע שהמעלות בחדר עולות למצב שמעיד על סכנה, המתזים יפעלו במידית וימנעו מהאש להתפשט.

איך הספרינקלר עובד?

  • בכל ראש של מתז יש כוסית קטנה עם נוזל מיוחד שמתחיל להתפשט ברגע שהחום מתחיל לעלות.
  • כשהחום יעבור את הטמפרטורה שאותה קבעו כטמפ' סף, הנוזל יתחיל להתפשט ולשבור את הכוסית.
  • שבירת הכוסית תפעיל את המפסק של המתז וזה יתחיל להתיז מים, התקנת ספרינקלר תאפשר גילוי אש עוד בנקודת ההתחלה ותספק פתרון מידי וראשוני.
  • בנוסף, היא גם תפעיל את מערכת אזעקה שתגרום לפינוי של כל אדם שנמצא בחלל עוד בשלב ההתחלה וגם תפעיל את החייגן האוטומטי שמתריע מיד למערך כיבוי האש להגיע למקום.
    כלומר המערכת עובדת בצורה שהיא משמשת גם כאיתור הדלקה, גם כאמצעי שמסייע לכבות את השריפה וגם כאמצעי שמזעיק את כוחות הכיבוי למקום. עוד נציין, שכל מתז יפעל באופן עצמאי. משמע בזמן הפעלת מתז אחד במקום מסוים, לא יופעלו שאר המתזים במבנה, אלא אם כן החום יגיע אליהם והכוסית תשבר.
ספרינקלר - א דנן

מה החשיבות של התקנת ספרינקלר?

החשיבות בהתקנת ספרינקלר לגילוי האש הינה מניעת אסון גדול!
מערכת זו תאפשר לכל אדם שנמצא במבנה לפנות את עצמו במידי בלי שיאלץ להתחיל לכבות בעצמו את האש שלעיתים עשוי להיות מאוד מלחיץ ומבלבל בזמן אמת.

מבדיקות שנעשו, נמצא כי במבנים שבהם מותקנים ספרינקלרים ההיתכנות לפגיעה בנפש יורדת לשישים אחוז, זאת להבדיל ממבנה שבו לא הותקנה מערכת ספרינקלר.

מהם סוגי הספרינקלרים שקיימים היום?

סוגי מערכות ספרינקלרים שיש כיום הינם – מערכת מתזים רטובה/יבשה, מערכת Pre Action , מערכת מתזים להצפה ומערכת כיבוי באמצעות קצף.

מה החשיבות של התקנה בחברה מקצועית ולא באופן עצמאי?

חברה מקצועית שתבצע את כל תכנון התקנת המערכת תהייה מומחית בתחום בטיחות אש. מהנדס בטיחות מטעם החברה יגיע למבנה כדי לבצע הערכת סיכונים, לבחון את תכניות ההקמה ולתכנן את מערכת ההגנה שתתאים לתנאים הקיימים במבנה. על כן, חשוב כי כל חברה מקצועית לא רק תהייה מוסמכת לעבוד בתחום זה אלא גם בעלת ניסיון בתחום ותכנון של התקנת ספרינקלרים. התכנון הינו שלב מהותי כשלעצמו מאחר והוא יכול למנוע אסון גדול בחיי אדם ובמבנה.

 
שירותי החברה מתחילים בתכנון המערכת לפרטי פרטיה, בהתאם לצורכי הלקוח, לתנאי מקום ההתקנה ולתקנים הישראליים והאמריקאים בתחום – כולל בדיקות לחץ וספיקה של רשת המים. במידת הצורך משולבים ספרינקלרים עם מערכות כיבוי אש נוספים כגון משאבות מים, מערכות גילוי עשן וכן הלאה.. התקנת הספרינקלרים נעשית על פי התקן הישראלי (1596) והתקן האמריקאי (N.F.P.A – 13). זאת על מנת לתת לכם את הפתרון המובחר והנכון ביותר נגד סכנת אש.
ספרינקלרים - א. דנן

מה חשוב לברר לפני שרוכשים מערכת ספרינקלרים?

לפני רכישת מערכת ספרינקלרים חדשה, יש לוודא כי החברה שמבצעת את התכנון והיישום של המערכת הינה חברה שמחזיקה את כל התקנים הנדרשים של מכון התקנים. כמו כן, חשוב לא לשכוח שאיכות הפעולה של המערכת הינה תוצאה של תכנון ואיכות ההתקנה. המערכת צריכה לכסות את כל חלל האתר בהתאם לתוכניות ולתקנים ולהעניק מענה הרמטי למקרה של כל תרחיש.

ספרינקלר – פיתרון מציל חיים

התקן זה של צינורות ומתזים אומנם כמעט שאינו נראה על פני התקרה, אולם ברגע הנכון הוא שם כדי להמטיר מים על כל פני השטח בצורה מקיפה, תוך מיגור האש עם תחילתה. מערכת הספרינקלר היא מערכת אוטומטית, המיועדת לפעול באופן עצמאי מיד עם גילוי של עליית טמפרטורות חדה, המצביעה על פריצת להבות בחלל. ההפעלה הזו, שאינה תלויית אדם, מבטיחה כי גם כאשר אין איש במקום הספרינקלרים יוכלו להציל את המבנה ותוכנו משריפה שפרצה בו.

תחזוקה ובדיקות תקינות – חובה בכל מערכת מתזים

גם מערכת ספרינקלרים הטובה ביותר נגד שריפות יכולה להתקלקל עם השנים. אלא שבשעת שריפה, כאשר כל שנייה קובעת, אין לכם את הפריבילגיה להקדיש זמן לתיקון הבעיה. לכן חשוב לדאוג לבדיקות תקופתיות לספרינקלרים ומערכות דומות כקבוע בחוק ובתקן. א. דנן מציעה שירות קבוע המבטיח את תקינות המערכת בשעת חירום, המבוצע על ידי טכנאי שהוסמכו לכך.

כל בדיקה של מערכת הספרינקלרים (מתזים) נעשית בסטנדרטים גבוהים ועל פי התקן (1928), כולל הכנת דו"ח מפורט עבור הרשויות המתאימות.
 
שירותי החברה מתחילים בתכנון המערכת לפרטי פרטיה, בהתאם לצורכי הלקוח, לתנאי מקום ההתקנה ולתקנים הישראליים והאמריקאים בתחום – כולל בדיקות לחץ וספיקה של רשת המים. במידת הצורך משולבים ספרינקלרים עם מערכות כיבוי אש נוספים כגון משאבות מים, מערכות גילוי עשן וכן הלאה..
התקנת הספרינקלרים נעשית על פי התקן הישראלי (1596) והתקן האמריקאי (N.F.P.A – 13). זאת על מנת לתת לכם את הפתרון המובחר והנכון ביותר נגד סכנת אש.

למה לרכוש ספרינקלר בא. דנן?

את פרוץ השרפה יהיה כאמור קשה לנבא, אולם את ההימנעות והטיפול במקרה אמת חשוב לתכנן – ובדיוק בשביל זה א דנן כאן בשבילך. חברתנו מתחייבת לספק את המערכות המתקדמות והאיכותיות ביותר שיש יחד עם שירות הדרכה, ליווי והתאמה לתנאי המבנה. כל צוות המומחים של חברת א דנן הינם בעלי ניסיון וידע רב עם המתאימים לצרכי העסק.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-6918200